VW TOURAN 2.0 TDI TRENDLINE 2005 ГОДИНА

Додај во омилени Прати порака

По договор

05/фев./2020 14:33:12
Модел VW Volkswagen
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2005 година
Километри 245000 km
Сила на моторот 103 kw
Зафатнина на моторот 1968 cm3
Опис

VW TOURAN 2.0 TDI Trendline
ПРОИЗВЕДЕНО 2005 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 1968 СМ3
СИЛА НА МОТОР 103 KW – 140 KS
ГОРИВО:ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: РАЧЕН
ПОМИНАТО: 248589 KИЛОМЕТРИ,СЕРВИСНА КНИШКА
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
КЛИМАТРОНИК - ДВОЗОНСКА
ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО X2 КЛУЧА
ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ X4
ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
БОРД КОМЈУТЕР
РАДИО СО CD
ABS,AIRBAG,SRS,ESP,KUKA

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 070722077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MINI COOPER 1.6
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили HYNDAI LANTRA 98 GOD
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили RENAULT MEGANE III COUPE
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ZAFIRA 2006 GODINA 110 KW
По договор
Штип, Македонија