VW PASSAT 2.0 TDI TRENDLINE AUTOMATIK DSG 2007 GODINA

Додај во омилени Прати порака

По договор

10/фев./2020 19:06:42
Модел VW Volkswagen
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 248000 km
Сила на моторот 103 kw
Опис

VW PASSAT 2.0 TDI Trendline
ПРОИЗВЕДЕНО 2007 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 1968 СМ3
СИЛА НА МОТОР 103 KW – 140 KS
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: Автоматик DSG
ПОМИНАТО: 248149 KИЛОМЕТРИ,СЕРВИСНА КНИШКА
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
Дополнителни информации :
• КЛИМАТРОНИК – ДВОЗОНСКА
• ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА
• НАВИГАЦИЈА
• ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
• ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО X2 КЛУЧА
• ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ X4
• ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
• БОРД КОМЈУТЕР
• РАДИО СО CD
• ABS,AIRBAG,SRS,GREACI NA SEDISTA
ЦЕНА ПО ДОГОВОР ☎ ИГОР 070722077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW 320D AUTOMATIC
По договор
Крива Паланка, Македонија
Комбиња MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI 2011 MKD-REG
По договор
Штип, Македонија
Автомобили HYUNDAI I-20 1.4 CRDI - 2010-
€ 4.680
Велес, Македонија
Автомобили AUDI A6 08/09
€ 12.500
Скопје, Македонија