€ 2.000

Анета
Македонија, Кочани
02/септ./2020 16:17:57
Модел VW Volkswagen
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Странска
Регистрирана до 01.2021
Година на производство 2002 година
Километри 250000 km
Сила на моторот 96 kw
Половно
Опис

Volkswagen Passat 2002 година, во одлична состојба. Автомобилот е како нов, со full опрема.

Регистриран е во Бугарија со платен зелен картон и данок до 15.01.2021.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили OPEL MERIVA 1.7- CDTI - 2007
€ 3.180
Велес, Македонија
Моторцикли APP SR70
€ 950
Кочани, Македонија
Автомобили FIAT ULYSSE
По договор
Виница, Македонија