VW GOLF VII 1.6 TDI PROIZVEDENO: 2014 GODINA

Додај во омилени Прати порака

€ 9.900

22/ноем./2020 23:39:06
Модел VW Volkswagen
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до Истечена
Година на производство 2014 година
Километри 196000 km
Сила на моторот 81 kw
Опис

9.900€ vo gotovo
10.500€ na rati

VW GOLF VII 1.6 TDI

PROIZVEDENO: 2014 godina
ZAFATNINA: 1598 SM3
POMINATO 196820 KM, SERVISNA KNISKA,X2 KLUCA
SILA NA MOTOR: 81 KW – 110 KS
МENUVAC:RACEN – 6 BRZINI
GORIVO: DIZEL
AUTOHOLD
NAVIGACIJA
ALUMINUMSKI FELNI
☎ 070722077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили GRANDE PUNTO
€ 3.400
Гевгелија, Македонија
Автомобили OPEL MERIVA 1.4 ENJOY 2007GOD. FULL
€ 3.590
Велес, Македонија
Автомобили AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 3.0 TDI 2010 GODINA
По договор
Штип, Македонија
Автомобили FIAT BRAVO 1.9JTD
€ 1.100
Битола, Македонија