Melani
Македонија, Скопје
14/фев./2020 12:05:17
Модел VW Volkswagen
Гориво Гас / Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 1998 година
Километри 200000 km
Сила на моторот 1.0 kw
Зафатнина на моторот 999 cm3
Половно
Опис

Се продава polo fox 1.0 во одлична состојба. Плин дизна документи до атест,со резерва четири челични бандажи. Возилото е супер економично.

Прати порака

Слични огласи

Моторцикли APRILIA SR50
1.100 €
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ANTARA 2.2CDTI 4*4
12.000 €
Скопје, Македонија
Автомобили CITROEN C8
2.300 €
Струмица, Македонија