val
Македонија, Тетово
11/фев./2020 13:45:33
Марка Vespa
Година на производство 2018 година
Километри 4200 km
Зафатнина на моторот 300 cm3
Половно
Опис

VESPA 300

Akrapovic

Vizir

Kufer

 

Прати порака

Слични огласи

Моторцикли BAOTIAN
ден. 20.000
Струга, Македонија
Моторцикли GENERIC HOR50 2007
€ 550
Пробиштип, Македонија
Моторцикли HAMACHI 50CC
ден. 46.500
Кавадарци, Македонија
Моторцикли MALAGUTI MADSON
€ 800
Струмица, Македонија