€ 4.000

Vane
Македонија, Скопје
30/окт./2020 15:44:19
Опис

Се продаваат: 

Тумблер вакумски 300л

Инјектор со 13игли

Машините се во добра состојба и се исправни

Инјектор 2300евра

Тумблер 2300евра

За двата заедно ке добиете одлична цена

Прати порака

Слични огласи

Автомобили KIA SORENTO 2.5 CRDI
€ 7.000
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES-BENZ C 200 CDI AVANTGARDE
€ 5.100
Скопје, Македонија
Плацови NIVA I PLAC 2400 M2 I PLAC 454 M2 VO GORNO KONJARI
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES E320 CDI 2004/3
€ 5.300
Скопје, Македонија