SEAT LEON 1.6 TDI 2011 GODINA 77 KW - 105 KS

Додај во омилени Прати порака

По договор

07/фев./2020 12:06:46
Модел Seat
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2011 година
Километри 250000 km
Сила на моторот 77 kw
Зафатнина на моторот 1598 cm3
Опис

SEAT LEON 1.6 TDI 2011 Godina 77 KW - 105 KS

SEAT LEON 1.6 TDI
ПРОИЗВЕДЕНО 2011 ГОДИНА
263.000 KM
ЗАФАТНИНА 1598 СМ3
СИЛА НА МОТОР 77 KW – 105 KS
АЛУМИНИУМСКИ ФЕЛНИ
КЛИМАТРOНИК
ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО X2 КЛУЧА
ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
БОРД КОМЈУТЕР
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
РАДИО СО USB СО LCD DISPLAY NAVIGACIJA
KOMANDI NA VOLAN

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТИГОР 070 722 077

Можност за купување на возила со сопствен лизинг 30% учество 24 рати без камата

Прати порака

Слични огласи

Автомобили CITROEN C8
4.200 €
Куманово, Македонија
Автомобили RENO MEGAN
5.700 €
Струмица, Македонија
Автомобили MAZDA 5
По договор
Куманово, Македонија
Автомобили FORD FIESTA
По договор
Кочани, Македонија