SEAT LEON 1.6 TDI (110KS) 2010 FULL OPREMA

Додај во омилени Прати порака

€ 6.500

Martin
Македонија, Скопје
08/апр./2020 13:56:16
Модел Seat
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2010 година
Километри 170000 km
Сила на моторот 80 kw
Половно
Опис

Колата е во одлична состојба,увезена е од Италија.
-електрика на предни и задни прозори
-електрика на ретровизори(затварање ретровизори со клуч)
-задни сензори за паркирање
-команди на волан
-автоматско палење на светла со отклучување на колата
-сензор на бришачи
-AUX i USB port
-Алуминиумски бандажи
-Климатроник
-Аудио систем
-Борд компјутер

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES A 200
€ 2.900
Штип, Македонија
Автомобили SEAT ALHAMBRA
€ 3.750
Скопје, Македонија
Автомобили VW TOURAN 2.0 TDI
€ 5.400
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA CDTI GTC 1.7 2005 77KW
По договор
Битола, Македонија