По договор

Marjan
Македонија, Куманово
24/декем./2019 21:18:52
Модел VW Volkswagen
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 250000 km
Сила на моторот 239 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Se prodava VW touareg 3.0 V6 TDI so najfull oprema . Moze zamena .

Klimatronik
Automatik - Tiptronik
Navigacija,Bluetooth
Nappa Koza
Komandi na volan
Tempomat
3.0 tdi
Senzori napred - nazad
Shiber
Elektrika na site stakla i retrovizori
Bord kompjuter
 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MITSUBISHI COLT 1.5CDI 95 KS MERCEDES MOTOR NA LANCE !!!
€ 3.300
Крива Паланка, Македонија
Автомобили RENAULT MEGANE
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили BMW 318 GT F34
€ 13.000
Кавадарци, Македонија