Ivica
Македонија, Куманово
07/фев./2020 18:09:01
Модел Peugeot
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2009 година
Километри 195000 km
Зафатнина на моторот 2200 cm3
Половно
Можна е замена
Опис

Se prodava Pezo 4007...so koza vnatre..2009 godiste..i registracija za cela godina..so 7 sedista...info 070 233 112...ivica...8500e za vo kesh...moze i zamena..ponudete..

Прати порака

Слични огласи

Автомобили NISSAN X TRÀIL 2.2DCI 2006
5.900 €
Охрид, Македонија
Автомобили HYNDAI SANTA FE
3.900 €
Струмица, Македонија
Автоделови СПОРТСКИ ПЛОЧИ ЗА HYUNDAI I30 2012
1.500 ден.
Куманово, Македонија
Автомобили SKODA FABIA
По договор
Охрид, Македонија