СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИПОР

Додај во омилени Прати порака

€ 50

Agni
Македонија, Скопје
01/септ./2020 01:45:09
Квадратура 800 м2
Дозвола за градење НЕ
Опис

- 800м2

- над последна 24ка, кај црквата-од десна страна

- убав поглед на Скопје

- 2 имотни листови (брат и сестра сопственици)

- парцела бр. 6382/4

- може да се преговар ЗА ЦЕНАТА

Прати порака

Слични огласи

Автоделови BANDAZI GUMI 14 15 16KA CELICNI ALUMINIUM
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES C200 BLUEEFICIENSY 2008
€ 9.400
Скопје, Македонија
Станови STAN 45M2
€ 49.000
Скопје, Македонија
Моторцикли SE PRODAVA MASH 125
€ 1.250
Скопје, Македонија