СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НАС. ИЛИНДЕН - ЈАКА

Додај во омилени Прати порака

€ 30

Agni
Македонија, Скопје
01/септ./2020 01:45:12
Квадратура 560 м2
Дозвола за градење ДА
Опис

- 30ЕУ квадрат

- 560 м2

- парцела бр. 118/117

- има одобрение за градба на куќа од 111м2

- може да се преговара за цената

Прати порака

Слични огласи

Автомобили OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
€ 4.000
Скопје, Македонија
Мобилни телефони HUAWEI P20 LITE
ден. 8.000
Скопје, Македонија
Автомобили BMW 525D
€ 5.799
Скопје, Македонија
Автомобили MERCEDES E 200 CDI EVO 2009
€ 7.900
Скопје, Македонија