Стефан
Македонија, Скопје
09/јул./2020 11:40:05
Модел Opel
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2007 година
Километри 120000 km
Сила на моторот 77 kw
Половно
Опис

Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI 2007 godina vo odlicna sostojba uvezena od Italija so site davacko plateni do registracija...kolata e so full oprema i vredi da se vidi!!!

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FIAT PUNTO
По договор
Крива Паланка, Македонија
Останато ФРИЖИЕР - ЗАМРЗНУВАЧ
ден. 3.500
Скопје, Македонија
Автомобили BMW E34 520I VANOS
€ 1.800
Куманово, Македонија
Автомобили VOLKSWAGEN TOURAN HIGHLINE 1.9 TDI
€ 3.999
Скопје, Македонија