tihi
Македонија, Пробиштип
16/фев./2020 22:19:22
Модел VW Volkswagen
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Странска
Година на производство 2004 година
Километри 190000 km
Сила на моторот 110 kw
Половно
Опис

se prodava vw touran ful oprema komplet servisiran voziloto e kako novo

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW X5 3.0D
€ 15.500
Струмица, Македонија
Автомобили PASSAT 2.0 140KS 2011G
€ 12.500
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA 2007 GODINA!
€ 3.700
Скопје, Македонија
Автомобили AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 7 SEDISTA
€ 13.500
Скопје, Македонија