Damjam
Македонија, Пробиштип
26/мар./2020 03:33:58
Марка Друго
Година на производство 2007 година
Километри 10000 km
Зафатнина на моторот 50 cm3
Можна е замена
Половно
Опис

Se prodava Generic HOR50 2007godina, mala potrosuvacka, odlicno socuvan

Za povekje informacii pisete na VIBER !

Прати порака

Слични огласи

Моторцикли DERBI GPR 50 CC
1.100 €
Штип, Македонија
Моторцикли PRODAVAM KEEWAY CRUISER 250CC
По договор
Скопје, Македонија
Моторцикли SE PRODAVA
По договор
Гевгелија, Македонија