Стефан
Македонија, Скопје
09/јул./2020 11:40:30
Модел Fiat
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2005 година
Километри 130000 km
Сила на моторот 77 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Se prodava Grande Punto 1.3 multijet uvezeno od Italija, kolata e vo odlicna sostojba sve raboti odlicno 2005 godina e so full oprema registrirano cela godina...vredi da se vidi!!!

Прати порака

Слични огласи

Автомобили AUDI A6 3.0TDI
€ 4.200
Струмица, Македонија
Плацови PLAC VO NAS. RADISANI
€ 120
Скопје, Македонија
Останато STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER PS4
ден. 3.000
Скопје, Македонија