Daniel
Македонија, Кратово
01/апр./2020 16:22:35
Модел Mazda
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2000 година
Километри 240000 km
Сила на моторот 74 kw
Опис

Se prodava mazda 626 2.0 DITD 2000 god. Registrirana do 17.03.2021 god vo solidna sostojba so mal defekt na motor moze da se vidi vo sekoe vreme 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FIAT PUNTO 1.2 16V
€ 2.100
Скопје, Македонија
Автомобили AUDI A4 1.9
€ 3.690
Струмица, Македонија
Автомобили BMW X5 3.0D 218KS 2005GODINA FACELIFT
€ 7.600
Кичево, Македонија
Автомобили BMW 320 D NA BG TABLI
€ 1.700
Кочани, Македонија