СЕ ИЗДАВА СТАН ВО К. ВОДА

Додај во омилени Прати порака

€ 160

Владимир
Македонија, Скопје
29/јул./2020 21:16:25
Квадратура 45 м2
Број на соби 2 соби
Година на градба 75 година
Кат 1 кат
Опрема ДА
Гаража НЕ
Лифт ДА
Број на балкони 1
Број на бањи 1
Адреса Пушкинова 15
Се изнајмува
Греење
Опис

Станот е наместен. Се наоѓа на главната улица после општината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби мала кујна и купатило.

Прати порака

Слични огласи

Автоделови PRODAVAM 4 LETNI GUMI BFGOODRICH
ден. 7.000
Скопје, Македонија
Автомобили FORD FIESTA 1.6 TDCI
€ 2.699
Скопје, Македонија
Останато СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ
По договор
Скопје, Македонија
Комбиња SPRINTER
€ 8.500
Скопје, Македонија