СЕ ИЗДАВА КУЌА НА ВОДНО

Додај во омилени Прати порака

€ 700

Анелија
Македонија, Скопје
27/јан./2020 10:05:59
Квадратура 213 м2
Број на соби 5 соби
Дворно место 250 м2
Опрема ДА
Гаража ДА
Број на бањи 2
Адреса ул. Капиштец бр.1, населба Водно
Се изнајмува
Греење
Опис

Куќа на Водно, позади Тинекс и амбасада на Полска. Површина од 213 м2 и двор од 250 м2. Куќата има 2 ката + поткровје, 5 соби, 2 бањи, дневна, кујна и трпезарија. Централно парно греење. Се издава на фамилија или фирма.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES E 200 CDI EVO 2009
€ 7.900
Скопје, Македонија
Останато ФРИЖИЕР - ЗАМРЗНУВАЧ
ден. 3.500
Скопје, Македонија
Автомобили AUDI A4 2.0 TDI AVANT 2010 GOD.
€ 9.400
Скопје, Македонија