СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СТРУМИЦА

Додај во омилени Прати порака

По договор

Ilija
Македонија, Струмица
09/фев./2020 17:40:01
Квадратура 80 м2
Адреса ББ
Се изнајмува
Опис

Се издава дуќан во строг центар на Градот со 80 m2 прилагодлив за секаква намена.

Прати порака

Слични огласи

Мобилни телефони HUAWEI P30 PRO
ден. 30.000
Струмица, Македонија
Автомобили AUDI A6 3.0TDI
€ 4.200
Струмица, Македонија
Автомобили BMW 525 TDS 1994 GOD
€ 1.200
Струмица, Македонија
Автомобили KIA OPTIMA
€ 15.000
Струмица, Македонија