RENAULT KANGOO 1.5 DCI EXPRESSION 2009 ГОДИНА

Додај во омилени Прати порака

€ 5.800

22/ноем./2020 23:38:26
Модел Renault
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до Истечена
Година на производство 2009 година
Километри 186000 km
Сила на моторот 63 kw
Опис

5.800€ vo gotovo

6.400€ na rati

RENAULT KANGOO

МАРКА: RENAULT

МОДЕЛ: Kangoo 1.5 dCI Expression

ПРОИЗВЕДЕНО 2009 ГОДИНА

ЗАФАТНИНА 1461 СМ3

СИЛА НА МОТОР 63 KW – 86 KS

ГОРИВО: ДИЗЕЛ

МЕНУВАЧ: Рачен

ПОМИНАТО: 186000 KИЛОМЕТРИ

Дополнителни информации :

• КЛИМА

• ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКO x2 КЛУЧА

• X2 СТРАНИЧНИ ВРАТИ 4+1 СЕДИШТА

• РАДИО СО CD ФАБРИЧКО,BLUETOOTH

• КОМАНДИ

• ABS,AIRBAG,SRS,TEMPOMAT

ИГОР 070/722-077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили GOLF 5+ 1.9TDI
€ 4.600
Крива Паланка, Македонија
Автомобили BMW 530 D - MPAKET OPREMA
По договор
Гостивар, Македонија
Автомобили MINI COOPER 1.6 BENZIN
€ 3.100
Скопје, Македонија