РАСПРОДАЖБА НА ПОЛОВНИ ТВ (CRT) ЦЕВКА

Додај во омилени Прати порака

ден. 1.000

ljupco
Македонија, Скопје
04/ноем./2019 12:47:12
Дијагонала 21 inch
Половно
Опис

Продажба на половни тв (crt 20-29") цевка со одлична слика ,погодни за аудио-видео поврзување.Продавам таблет Samsung galaxiy tab a6 10 инчи и печатач и скенер,аll in one Hewlet Packard 2620(неотпаковани) Гаранција до 6 месеци зa телевизорите,

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MINI COOPER 1.6 BENZIN
€ 3.100
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA H 1.7CDTI
€ 3.200
Скопје, Македонија
Моторцикли APRILIA SR50
€ 1.100
Скопје, Македонија