ПРОДАВАМ СТАН ВО ХИПОДРОМ 58М2

Додај во омилени Прати порака

€ 40.000

Vladimir
Македонија, Скопје
10/окт./2020 13:20:55
Квадратура 58 м2
Број на соби 2 соби
Кат 1 кат
Опрема НЕ
Гаража НЕ
Лифт НЕ
Број на балкони 1
Број на бањи 1
Адреса ул. Благоја Стефковски
Половно
Опис

Продавам празен двособен стан во нас. Хиподром(ул. Благоја Стефковски).
Станот е со површина од 58м2, се наоѓа на 1ви спрат(високо приземје),
има 1 тераса и се продава заедно со подрум од 4м2.

Распоредот и големината на собите, позицијата на вратите и прозорците можете да го видите на скиците(сликите).
Сите режиски трошоци за станот се ниски преку цела година. Станот не е реновиран.

Цената на станот изнесува 42000евра. Постои можност за преговори околу цената на лице место.

Ви стојам на располагање за било какви дополнителни информации.

Барајте ме на: 077 816 617

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FIAT ABARTH 500
€ 10.500
Скопје, Македонија
Автомобили VW VOLKSWAGEN EOS 2.0 TDI 140HP
€ 9.500
Скопје, Македонија
Автомобили MINI COOPER
€ 2.900
Скопје, Македонија
Автоделови ALUMINIUMSKI BANDAZI
€ 150
Скопје, Македонија