josip
Македонија, Струмица
15/мар./2020 23:23:12
Квадратура 250 м2
Број на соби 5 соби
Дворно место 60 м2
Опрема ДА
Гаража ДА
Број на бањи 3
Адреса Dimitar vlahov
Можна е замена
Половно
Греење
Опис

Se prodava kuka vo Strumica, kukata e 250m2 i ima plateni komunali za 150m2 (3 sprat)

Ima i deloven prostor 34m2 i garaza 30m2,podrum 20m2

Прати порака

Слични огласи

Автомобили AUDI A6 SLINE 3.0D
€ 23.000
Струмица, Македонија
Станови НОВ ПРЕКРАСЕН ДОМ
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили SKODA FAVORIT
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили GOLF 5 GT 2.0 TDI 8VENTILSKI
€ 4.399
Струмица, Македонија