stojce
Македонија, Скопје
31/јул./2020 10:34:59
Модел Ford
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2011 година
Километри 160000 km
Сила на моторот 51 kw
Половно
Опис

prodavam ford fiesta 2011 1.4 cdti sega registrirana ful opremena  kolata e staklo

Прати порака

Слични огласи

Автомобили SEAT CORDOBA 2008
По договор
Прилеп, Македонија
Автомобили RENAULT SCENIC
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили BMW 320D.163KS.2005G AUTOMATIC
€ 5.500
Велес, Македонија
Автомобили BMW 530 GT
€ 22.000
Струмица, Македонија