Tommy
Македонија, Тетово
22/мар./2020 13:47:27
Ново
Опис

 

Нови пеномати 80 литри комплет со пиштол дизна и 7 метри црево за автоперални и домашни употреби
Цена: 6000 мкд
Инфо: 075 624 807

Прати порака

Слични огласи

Останато STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER PS4
3.000 ден.
Скопје, Македонија
Автомобили FORD FOCUS 1.8TDDI
1.000 €
Тетово, Македонија
Останато ELEKTRONSKA CIGARA (VAPE) 100W
По договор
Делчево, Македонија
Останато KARCHER K7
250 €
Тетово, Македонија