ПЕЧКА НА ДРВА\КОТЕЛ ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ

Додај во омилени Прати порака

ден. 10.000

Blagoj
Македонија, Кавадарци
03/окт./2020 20:51:17
Половно
Опис

Се продава печка АЛФАПРАМ-20 со рерна и приклучок за централно греење. Печката е во одлична состојба и се продава по поволна цена. 

Прати порака

Слични огласи

Останато STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER PS4
ден. 3.000
Скопје, Македонија
Останато KARCHER K5
€ 200
Тетово, Македонија
Останато KAMERA GOPRO
ден. 2.500
Кочани, Македонија
Останато ФРИЖИЕР - ЗАМРЗНУВАЧ
ден. 3.500
Скопје, Македонија