OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2010 GODINA 118 KW – 160 KS

Додај во омилени Прати порака

По договор

25/фев./2020 09:29:52
Модел Opel
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2010 година
Километри 180000 km
Сила на моторот 118 kw
Зафатнина на моторот 1956 cm3
Опис

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI Edition
МАРКА: OPEL
МОДЕЛ: INSIGNIA
ПРОИЗВЕДЕНО 2010 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 1956 СМ3
СИЛА НА МОТОР 118 KW – 160 KS
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: РАЧЕН
ПОМИНАТО: 182704 KИЛОМЕТРИ,СЕРВИСНА КНИШКА
Дополнителни информации :
• КЛИМАТРОНИК – ДВОЗОНСКА
• ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА
• НАВИГАЦИЈА
• ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
• ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО X2 КЛУЧА
• ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ X4
• ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
• БОРД КОМЈУТЕР
• РАДИО СО CD ФАБРИЧКО,КОМАНДИ НА ВОЛАН ABS,AIRBAG,SRS
ЦЕНА ПО ДОГОВОР ☎ ИГОР 070722077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES 190D
1.400 €
Прилеп, Македонија
Автомобили PEUGEOT 607
3.200 €
Струмица, Македонија
Автомобили BMW 525D
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили AUDI A6 2.0TDI BLB MOTOR
По договор
Скопје, Македонија