OPEL CORSA 1.3 TDCI 55 KW 2008 GODINA

Додај во омилени Прати порака

€ 3.900

27/декем./2020 23:10:01
Модел Opel
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до Истечена
Година на производство 2008 година
Километри 193000 km
Сила на моторот 55 kw
Опис

3.900€ vo gotovo

4.600€ na rati

OPEL CORSA 1.3 TDCI

MARKA: OPEL

MODEL:CORSA

ZAFATNINA: 1248 SM3

SILA NA MOTOR: 55 KW-75 KS

POMINATO: 193371 KILOMETRI,SERVISNA KNISKA

PROIZVEDENO: 10/2008 godina

МENUVAC: RACEN

GORIVO: DIZEL

KLIMATRONIK

FABRICKO RADIO,KOMANDI NA VOLAN

070722077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FICO 850
€ 3.500
Виница, Македонија
Автомобили BMW X5 3.0D 218KS 2005GODINA FACELIFT
€ 7.600
Кичево, Македонија
Автомобили OPEL COMBO 1.7
€ 150
Прилеп, Македонија
Комбиња NAJ GOLEM IZBOR OD GAMATA MERCEDES-BENZ
По договор
Штип, Македонија