Fil
Македонија, Скопје
27/фев./2020 01:14:40
Модел Opel
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2004 година
Километри 232356 km
Сила на моторот 74 kw
Опис

cosmo oprema

registrirana cela godina + zelen karton

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MERCEDES ML 350 AMG
€ 33.000
Струмица, Македонија
Автомобили VOLKSWAGEN
€ 1.200
Скопје, Македонија
Мобилни телефони SAMSUNG GALAXY A6
ден. 7.500
Скопје, Македонија