По договор

Методи
Македонија, Струмица
24/јун./2020 18:53:02
Квадратура 98 м2
Број на соби 5 соби
Година на градба 2018 година
Кат 4 кат
Опрема НЕ
Гаража ДА
Лифт ДА
Број на балкони 2
Број на бањи 2
Адреса Касарната
Ново
Греење
Опис

Се продава стан во Струмица од 98м² во завршна фаза, со сопствена гаража и прекрасен поглед од 4ти спрат!

Станот се наоѓа кај касарната, во комплексот на Крмзов, спроти новата сала на Пандев, на само неколку минути од паркот и плоштадот. 

За повеќе информации на:

е-маил: metoman94@gmail.com

075836083

fb: Metodi Manev

 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили HONDA 2.2 ICTDI 2005
По договор
Струмица, Македонија
Станови STAN 45M2
€ 49.000
Скопје, Македонија
Станови PRODAVAM STAN
€ 125.000
Скопје, Македонија