Jane
Македонија, Струмица
15/мар./2020 14:17:24
Модел Mini
Гориво Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Странска
Година на производство 2006 година
Километри 170000 km
Сила на моторот 60 kw
Половно
Опис

Mini cabrio 1.6i 2006 godina Bo4 

kolata e donesena od ch ne carineta 

vo mnogu dobra sostojba 

km:170000

Прати порака

Слични огласи

Автомобили CITROEN C5
€ 1.800
Виница, Македонија
Автомобили MERCEDES A170 CDI
€ 1.100
Берово, Македонија
Автомобили VW TOUAREG 3.0 V6 TDI
По договор
Куманово, Македонија
Автомобили FORD FOCUS 2003
€ 2.200
Штип, Македонија