MERECES-BENZ E 280 CLASSIC 2006 ГОДИНА

Додај во омилени Прати порака

По договор

05/фев./2020 14:41:11
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2006 година
Километри 238000 km
Сила на моторот 140 kw
Зафатнина на моторот 2987 cm3
Опис

MERECES-BENZ E 280 Classic
МАРКА: MERCEDES-BENZ
МОДЕЛ: E 280
ПРОИЗВЕДЕНО 2006 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 2987 СМ3
СИЛА НА МОТОР 140 KW – 190 KS
ГОРИВО:ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: АВТОМАТСКИ
ПОМИНАТО: 238472 KИЛОМЕТРИ,СЕРВИСНА КИШКА
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
КЛИМАТРОНИК - ДВОЗОНСКА
ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО X2
ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ X4
ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
БОРД КОМЈУТЕР,TEMПОМАТ
РАДИО ФАБРИЧКО СО CD
КОМАНДИ НА ВОЛАН
AЛУМИНИУМСКИ ФЕЛНИ,ABS,AIRBAG,SRS,ESP,КУКА
ЦЕНА ПО ДОГОВОР ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 070722077

Прати порака

Слични огласи

Автомобили VOLKSWAGEN POLO
1.800 €
Богданци, Македонија
Автомобили ALFA ROMEO 147 1.9 JTD
По договор
Радовиш, Македонија
Автомобили PEUGEOT 508GT
11.600 €
Струмица, Македонија
Автомобили AUDI A6
По договор
Струмица, Македонија