Emil
Македонија, Скопје
24/окт./2020 20:23:09
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Регистрирана до 06.2021
Година на производство 2004 година
Километри 256300 km
Сила на моторот 150 kw
Ново
Половно
Можна е замена
Опис

Prodavam mercedes E320 cdi 2004/3 so liniskiot motor od 205ps registriran cela godina full oprema info na 075 625 966  cena 5300 moze i zamena samo.so vasa doplata

Прати порака

Слични огласи

Автомобили SEAT LEON 1.6 102KS-08GOD BENZIN/PLIN
€ 5.250
Крива Паланка, Македонија
Станови СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ДО УЈП
По договор
Скопје, Македонија
Останато HUAWEI MOBILE BROADBAND E367 HSPA+ USB ROTATOR
ден. 700
Скопје, Македонија