Dusko
Македонија, Струмица
01/апр./2020 14:55:58
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2010 година
Половно
Опис

Se prodava Mercedes E200  2010godina kolta e vo top sostojba moze da se vide i proba vo sekoe vreme napraveni site servisi komplet

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FIAT ULYSSE
По договор
Виница, Македонија
Автомобили PEZO 206
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили RENAULT 19 1.9 D RENO
500 €
Кавадарци, Македонија
Автомобили FORD FIESTA 1.6 TDCI
2.699 €
Скопје, Македонија