25/јул./2020 11:50:02
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2003 година
Километри 1111 km
Сила на моторот 110 kw
Опис

MERCEDES E 220 CDI
ZAFATNINA: 2148 SM3
SILA NA MOTOR: 110 KW – 150 KS
PROIZVEDENO: 2003 godina
МENUVAC:AVTOMATSKI
GORIVO: DIZEL
REGISTRIRAN DO 11.09.2020 SO ZELEN KARTON
KLIMA
ЕLEKTRIKA NA PROZORI
ЕLEKTRIKA NA RETROVIZORI
FABRICKO RADIO,KOMANDI NA VOLAN
AVTOMATSKI SVETLA
MAGLENKI
ALUMINIUMSKI FELNI
AIRBAG,ABS,SRS
070722077

CENA : 5500 EURO

Прати порака

Слични огласи

Автомобили GOLF 5
€ 4.000
Битола, Македонија
Автомобили AUDI PERFEKTNO
€ 1.900
Струмица, Македонија
Автомобили FIAT PUNTO
€ 2.350
Велес, Македонија
Автомобили MERCEDES E320 AVANGARD
€ 5.500
Радовиш, Македонија