Живко
Македонија, Струмица
31/јан./2020 22:01:52
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Странска
Година на производство 2008 година
Километри 190000 km
Сила на моторот 165 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Kolata e vo oslicna sostojba bez dopolnitelni troskovi okolu nea moze da se vidi i proveri na bilo koe mesto po vas izbor.

Fabricka boja, originalna kilometraza za poveke informacii moze da se javite na telefonskiot broj 078 251 929

Moze i zamena za vozilo na mk tabli.

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW 318 GT F34
€ 13.000
Кавадарци, Македонија
Автомобили VW PASSAT 1.9TDI 81KW
€ 2.000
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
€ 4.000
Скопје, Македонија
Автомобили CITROEN XSARA
€ 900
Кочани, Македонија