goran
Македонија, Виница
28/апр./2020 12:00:23
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 1969 година
Километри 170000 km
Сила на моторот 65 kw
Половно
Опис

Mercedes Benz

W115 240D

KW 48/KC65

Damski

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW 530 GT
€ 22.000
Струмица, Македонија
Комбиња RENO MASTER
€ 3.500
Виница, Македонија
Автомобили TOYOTA AVENSIS - 2.2 D4D - 2006
€ 3.780
Велес, Македонија
Автомобили RENAULT CLIO
€ 750
Кочани, Македонија