MERCEDES-BENZ S350D 7G TRONIC BLUETEC

Додај во омилени Прати порака

€ 45.000

Vase
Македонија, Струмица
21/окт./2020 11:39:57
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Странска
Регистрирана до 10.2021
Година на производство 2015 година
Километри 150000 km
Сила на моторот 192 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FIAT GRANDE PUNTO
€ 3.400
Скопје, Македонија
Автомобили NISSAN MICRA 1.5 DCI - 2006
€ 3.280
Велес, Македонија
Автомобили OPEL VECTRA 97
€ 1.200
Скопје, Македонија
Автомобили MAZDA 626 2.0 DITD
€ 1.500
Кратово, Македонија