По договор

Aleksandar
Македонија, Прилеп
05/фев./2020 17:16:28
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 1996 година
Километри 320.000 km
Сила на моторот 95 kw
Половно
Опис

Se prodava mercedes vo odlicna sostojba reg do 31.07.2020

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FIAT 500 GT
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили MERECES-BENZ E 280 CLASSIC 2006 ГОДИНА
По договор
Штип, Македонија
Автомобили PEUGEOT 407
2.900 €
Куманово, Македонија
Автомобили ASTRA G 1.6 16V PLIN ATEST
2.000 €
Скопје, Македонија