€ 12.000

Josip
Македонија, Струмица
16/ноем./2020 13:31:55
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Регистрирана до 06.2021
Година на производство 2013 година
Километри 180000 km
Сила на моторот 110 kw
Половно
Опис

Се продава Mercedes-Benz B 180 CDI AMG 2013 како нов!
Автомобилот е во одлична техничка и надворешна состојба, апсолутно без никакви забелешки!
Екстра цена за кеш. Само за сериозни купувачи!

цената не е фиксна !

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW 320 D NA BG TABLI
€ 1.700
Кочани, Македонија
Комбиња CITROEN BERLINGO
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили RENAULT 19 1.9 D RENO
€ 500
Кавадарци, Македонија
Автомобили MERCEDES BENZ E 280 AVANTGARDE
€ 7.500
Струмица, Македонија