5.200 €

Enzo
Македонија, Скопје
24/апр./2020 17:51:09
Модел Mercedes-Benz
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2006 година
Километри 200000 km
Сила на моторот 103 kw
Половно
Можна е замена
Опис

Se prodava Mercedes B200 CDI 140ps Avangard 2006 godina na sobracajna , uvezen pred 1 godina od CH

Прати порака

Слични огласи

Автомобили OPEL CORSA 1.3 CDTI 2004
2.580 €
Велес, Македонија
Автомобили SEAT CORDOBA 2008
По договор
Прилеп, Македонија
Автомобили RENAULT SCENIC
По договор
Струмица, Македонија
Моторцикли KEEWAY X-BLADE 50
1.200 €
Скопје, Македонија