Иван
Македонија, Македонска Каменица
03/апр./2020 15:52:17
Модел Mercedes-Benz
Гориво Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 1999 година
Километри 240000 km
Сила на моторот 75 kw
Половно
Опис

Mercedes е во одлична состојба,

+ 4 нови зимски гуми. 

Прати порака

Слични огласи

Автомобили FORD FOCUS 2003
€ 2.200
Штип, Македонија
Автомобили FORD FOCUS
По договор
Струмица, Македонија
Автомобили KIA SORENTO 2.5 CRDI
€ 7.000
Скопје, Македонија
Автомобили FORD FIESTA
По договор
Кочани, Македонија