Slobodan
Македонија, Куманово
14/фев./2020 21:56:15
Модел Mazda
Гориво Дизел
Менувач Рачен
Регистрација Странска
Година на производство 2006 година
Сила на моторот 105 kw
Зафатнина на моторот 2000 cm3
Половно
Опис

Kolava ima novi gumi,mnogu oprema,evro kuka,moze da se carini i vo MK

Прати порака

Слични огласи

Автомобили BMW X3
19.000 €
Струмица, Македонија
Камиони DAF 105.460
По договор
Куманово, Македонија
Автомобили GRAND VITARA 1.9 DDS 2007MA
6.300 €
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA 1.9CDTI
3.000 €
Скопје, Македонија