По договор

Marjan
Македонија, Куманово
24/декем./2019 18:48:05
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Можна е замена
Половно
Опис

Se prodava MAN 18.440 TGA 2007 godina,registriran so zelen karton i so site potrebni certifikati i napraven kompleten servis.Voziloto ima retarder i e vo odlicna sostojba

Прати порака

Слични огласи

Автомобили PEZO 4007
€ 8.000
Куманово, Македонија
Камиони MAN TGX 480 EEV
€ 15.000
Струмица, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2007GOD
€ 3.700
Куманово, Македонија
Камиони VOLVO FH13 460 EEV
€ 21.500
Струмица, Македонија