КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН ДУЌАН ВО ЃОРЧЕ СПРОТИ ЦРКВАТА

EXPIRED

Живка
Македонија, Скопје
22/јан./2021 00:00:02
Квадратура 15 м2
Адреса Шидска
Се изнајмува
Опис

Се издава или продава комплетно реновиран дуќан во Ѓорче спроти црквата од 15 метри квадратни.
Саламандер прозори со 3 стакла. Гранитни подни плочки. 3-димензионална полирани керамични плочки во еден дел од дуќанот. Алуминиумска купатилска врата.

Лице за контакт: Живка 070-341-651

Прати порака

Слични огласи

Мобилни телефони SE PRODAVA SAMSUNG GALAXY A6+
ден. 8.800
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
€ 4.000
Скопје, Македонија
Автомобили SEAT LEON 1.6 TDI (110KS) 2010 FULL OPREMA
€ 6.500
Скопје, Македонија