ИЗДАВАМ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА, СПРОТИ ЗГРАДАТА АДОРА.

Додај во омилени Прати порака

€ 220

Filip
Македонија, Скопје
21/јун./2020 14:12:46
Квадратура 60 м2
Број на соби 2 соби
Кат 2 кат
Опрема ДА
Гаража НЕ
Лифт ДА
Број на балкони 1
Број на бањи 1
Адреса Иван Козаров бр 24
Се изнајмува
Опис

Издавам наместен стан во Кисела Вода спроти зградата Адора, 60 квадрати

Прати порака

Слични огласи

Автомобили MAZDA5
€ 3.200
Скопје, Македонија
Останато PRODAVAM APARATI ZA PICERIJA I GIRO
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили GOLF 5 2.0 TDI
€ 3.400
Скопје, Македонија
Плацови NIVA VO S.RZANICINO POD REZERVOAROT ZA VODA
€ 6
Скопје, Македонија