Admir
Македонија, Скопје
26/јан./2020 21:28:43
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2005 година
Километри 100000 km
Можна е замена
Опис

Prodavam ili menuvam 2 iveka stralisa euro 3 reg moze i zamena za vlekaci euro5 

Прати порака

Слични огласи

Камиони MERCEDES ATEGO 815
€ 5.900
Крива Паланка, Македонија
Автомобили RANGE ROVER SPORT
€ 15.000
Скопје, Македонија
Автомобили RENAULT MEGANE
€ 1.900
Скопје, Македонија
Автомобили OPEL ASTRA H 1.7CDTI
€ 3.200
Скопје, Македонија