filip
Македонија, Неготино
17/мар./2020 19:31:11
Модел Hyundai
Гориво Гас / Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 1993 година
Километри 300000 km
Сила на моторот 61 kw
Половно
Опис

се продава хјундаи пони 1993. атестиран плин, регистрирана до 25декември 2020, нови зимски и летни гуми, серво волан, електрика на прозорци, централна брава. нема ништо за менување

Прати порака

Слични огласи

Автомобили RENAULT MEGANE
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили RENAULT MEGANE III COUPE
По договор
Скопје, Македонија
Автомобили SEAT LEON 1.6 102KS-08GOD BENZIN/PLIN
€ 5.250
Крива Паланка, Македонија
Автомобили GRANDE PUNTO
€ 3.400
Гевгелија, Македонија